Verbeter jouw stressniveau en emotionele stabiliteit
Vrijwel onmiddellijk ervaar je een wezenlijk verschil:
jouw stress en lichamelijke spanning vermindert
heftige emoties nemen minder vaak de overhand
je voelt diepe ontspanning en meer verbinding met jezelf
je staat stabieler en evenwichtiger in het leven
je ervaart meer balans
De online cursus omvat audiobestanden, video’s en pdf’s die je wegwijs maken in de wondere wereld van stress- en emotieregulatie.
De oefeningen kan je bekijken (video), downloaden (audio en pdf’s) of printen (pdf’s) zodat je die altijd en overal kan raadplegen vanaf welk toestel of medium dan ook. De oefeningen zijn binnen handbereik wanneer je ze nodig hebt.
video
audio
PDF
Op jouw eigen tempo
In jouw eigen tijd en ruimte
Leer op jouw manier
In je eigen tijd, ruimte en tempo leer je de technieken aan zodat je ze in jouw leven kan integreren.
Waar je ook gaat
De cursus is altijd en overal beschikbaar op jouw computer, laptop, smartphone, tablet, ...
Downloadbaar materiaal
Het cursusmateriaal kan je downloaden zodat je het altijd bij de hand hebt.
Waar:
Online
Kostprijs:
47,00 €
Nog de hele maand oktober kan je inschrijven aan lanceringstarief. Vanaf november stijgt het bedrag naar 97 euro.
Lichaamsgerichte psychotherapeut, supervisor en trainer
Ik ben Tuur Van Hove. Sommigen kennen mij onder de naam Utsav. Dit is mijn spirituele naam, komt uit het Hindi en betekent Celebration.
Ik woon met mijn man in Racour, een klein dorpje in België.
Van jongsaf aan ben ik gefascineerd door de mens en menselijke gedragingen. Daardoor ging ik archeologie studeren, om te graven in het verleden van de mensheid. Na een ontspoorde relatie waarbij ik mezelf had weggecijferd, merkte ik op hoe belangrijk het is mijn eigen gedragingen beter te begrijpen.
Toen kwam ik in aanraking met het Aumm Instituut en ben ik in mezelf beginnen graven via innerlijk kindwerk (Primal Rebirth therapie), familie opstellingen en traumaheling totdat ik op de bodem, bij de kern uitkwam. De hardnekkige patronen en negatieve overtuigingen die tijdens mijn kindertijd als overlevingsmechanisme ontstonden en die ik ook als volwassene – o.m. in relaties – meedroeg, kon ik zo stap voor stap transformeren. Dit was het begin van mijn persoonlijk en spiritueel ontwikkelingsproces.
Graag wil ik de inzichten die ik toen via mijn proces heb gekregen, doorgeven aan anderen. Mijn passie ligt dan ook in het begeleiden en ondersteunen van mensen in hun persoonlijke groei en terugkeer naar hun essentie. Ik wil jou helpen (terug) thuis te komen bij en in jezelf zodat je jouw volle potentieel kan leven. Dit doe ik via individuele sessies en groepsworkshops vanuit een veilige bedding en neutrale, oordeelloze houding.
Om jou beter van dienst te zijn, maakt deze website gebruik van cookies. Als je verder surft op deze website ga je akkoord met het plaatsen van deze cookies.