2-daagse Workshop voor Veerkracht en Zelfvertrouwen : Innerlijk Kind werk

20.09.2025 - 27.09.2025

Inhoud:

Voel je dat dit het juiste moment is om aandacht te schenken aan je persoonlijke groei en wil je concrete handvaten om jouw (innerlijke) kind beter te begrijpen?

Denk maar aan de Perfectionist, de Pleaser, de Presteerder, de Doorzetter, de Onzekere, de Twijfelaar, de Zwijger, …
Elk van deze delen in ons kunnen ons ver brengen (knap!), maar ze kunnen ons ook in de weg gaan staan, thuis en op het werk.
Tijd dus om de saboteurs te gaan (h)erkennen.

Deelnemers aan deze workshop zijn altijd heel lovend, en hadden gewild dat ze de informatie al veel vroeger hadden geleerd. Voor velen valt de puzzel in elkaar .  
Een workshop dus met eyeopeners om ú tegen te zeggen. 

De workshop Je Leven in Balans is een coachingtraject voor mensen die benieuwd zijn naar wat er méér uit het leven te halen valt. 
Deze 2-daagse workshop Innerlijk Kind werk kan worden aangevuld met de 2-daagse workshop Systemische Handvatten voor nog meer resultaat.

Waar:

Praktijk De Boesboom
Meierend 84
2470 Retie

Wanneer:

  • 20.09.2025 | 9:30-16:15
  • 27.09.2025 | 9:30-16:15

Kostprijs:

135,00 €

Het tarief omvat:
– 2 dagen diepgaande begeleiding
– verzorgde koffiepauzes en versnapering op elke workshopdag
– je uitgebreide persoonlijke werkbundel die je ook later kunt hergebruiken
– indien gewenst, opvolging met een persoonlijke Voice Dialogue sessie aan voordeeltarief - zie website.

Deelnemen is een investering in jezelf, in je rust, in je veerkracht. 

Docent:

Tessy Van Echelpoel
Expert Mentale Veerkracht
Stress en Burn-out Preventie
Loopbaanbegeleiding


Meer over Tessy en De Boesboom

Thema's:

gezondheid, omgaan met stress, ouderschap, persoonlijke groei, relaties, rouw en verlies, sociale vaardigheden, zelfvertrouwen, zelfzorg

Organisatie:

Deze activiteit wordt aangeboden door Tessy Van Echelpoel
Bekijk het profiel van Tessy Van Echelpoel
Binnenkort
14.12.2025
Bye 2025, hello 2026
Eveline Coppin
19.12.2025
Bye 2025, hello 2026
Eveline Coppin
29.12.2025
Goeie voornemens maken voor 2026! Een dag van terugblikken en reflectie.
Suzanne Keyaerts
09.01.2026
Gratis online kennismakingsworkshop helend schrijven
Eveline Coppin

Om jou beter van dienst te zijn, maakt deze website gebruik van cookies. Als je verder surft op deze website ga je akkoord met het plaatsen van deze cookies.