Meestal leven we ons leven zonder veel of lang stil te staan bij alles wat er gebeurt, tot een bepaald voorval of een confrontatie met ziekte, ouderdom of een overlijden ons aan het denken zet.
Dan gaan we op zoek naar wat betekenisvol is in ons leven en hoe we meer diepgang en voldoening kunnen ervaren.
Deze vorming is bedoeld voor wie zoekt naar een manier die rust en ruimte brengt en tot innerlijke bevrijding leidt.
Gedurende 4 dagen neem ik je mee op een reis die ons steeds dichter bij onszelf brengt.
- In dag 1 staan we stil bij invloeden van buitenaf die we kunnen benoemen als onze ‘externe vijanden’ en onderzoeken we hoe we met onszelf in het reine kunnen komen dankzij de kracht van vergeving.
- In dag 2 kijken we naar moeilijke emoties en werken we met boosheid en woede, onze grootste ‘interne vijand’.
- In dag 3 nemen we onze ‘geheime vijand’ onder de loep: als we onze dood en onze doodsangst in de ogen kijken, wat doet dat dan met ons en hoe kan dit een oproep tot ontwaken zijn.
- In dag 4 vragen we ons af of we wel genoeg van onszelf houden en gaan we aan de slag met onze ‘verborgen vijand’: hoe verhindert het diep ingesleten gevoel van een hekel aan onszelf hebben ons om innerlijke vrijheid te verwerven en tot zelfliefde te komen.
Waar:
Henegouwen (net over de taalgrens)
rue du Chef-Lieu 38
7830 Hellebecq
Wanneer:
16.05.2025 | 9.30 - 16.30 u
06.06.2025 | 9.30 - 16.30 u
20.06.2025 | 9.30 - 16.30 u
04.07.2025 | 9.30 - 16.30 u
Kostprijs:
460,00 €
Inschrijven doe je voor de volledige reeks, dus 4 dagen. Koffie, thee en water zijn voorzien, wel eigen lunch meebrengen.
Hoe inschrijven:
Telefonisch, door te bellen naar Inge De Boeck op nummer 0495 24 14 65, of via de website www.schoonsterven.be.
Docent:
Inge werkt al jaren als trainer en bemiddelaar. Ze is initiatiefnemer en medeoprichter van ConnFinity, de vzw die pioniert op gebied van bemiddeling bij conflicten in de laatste levensfase en bij het levenseinde. In haar werk helpt ze mensen die worstelen met de zin van het leven en het vinden van betekenis om innerlijke rust te vinden, zodat ze kunnen ervaren wat het betekent om echt in contact te zijn met zichzelf, anderen en het leven.
Om jou beter van dienst te zijn, maakt deze website gebruik van cookies. Als je verder surft op deze website ga je akkoord met het plaatsen van deze cookies.