Een workshop waarbij de focus ligt op het vertragen, het voelen, waardoor je terug bij jezelf kan thuiskomen.
Je bent het waard
Misschien herken je de rush waar veel mensen last hebben, het gevoel als je de hele dagen vliegt van het een naar het ander?
Het gevoel dat je gejaagd bent en minder makkelijk tot rust komt?
Het gevoel te weinig te tijd voor jezelf te hebben?
In de workshop vertragen maken we ruimte voor JOU. Zorg dragen voor jezelf is tenslotte het allerbelangrijkste, enkel dan kan je in connectie blijven gaan met anderen en voor anderen zorgen.
Wat kun je verwachten?
Je gaat in de workshop korte oefeningen leren waarbij je leert inchecken hoe het met je gaat.
Daarnaast gaan we ook gebruik maken van de kracht van onze adem. Je adem heb je altijd bij je en kan een heel goed anker zijn om je naar het hier en nu te brengen en meer rust te ervaren. Je ademhaling helpt je om spanning te reguleren en het beïnvloedt je stress, emoties, energie, ... .
Een lichaam is gemaakt om te bewegen, dus we gaan ook enkele lichaamsgerichte oefeningen samen te doen, die je in het dagelijkse leven kunnen helpen meer rust te ervaren.
Tenslotte sluiten we af met een eindontspanning met meditatie.
DUS
✔ Oefeningen om in te checken bij jezelf, zodat je terug meer connectie maakt met wat je nodig hebt
✔ Enkele korte ademhalingstechnieken die je in onmiddellijk kan toepassen (worden opgenomen in audiobestand en je toegestuurd via whatsapp)
✔ Zachte beweging om connectie te maken (grondingsoefeningen, ...)
✔ Een eindontspanning en meditatie
✔ Een veilige, warme omgeving en kleine groep