Ben je het zat om alcohol controle te laten hebben over je leven? Mijn 8 weekse cursus biedt jou de begeleiding en de steun om een alcohol vrij leven te omarmen. In kleine groep en met professionele begeleiding in een veilige omgeving jouw persoonlijk doel bereiken. Je staat er niet alleen voor!
Waar:
Centrum de stroom
Vloeiende 24
2950 Kapellen
Wanneer:
02.12.2024 | 19.00-21.00
Kostprijs:
475,00 €
Hoe inschrijven:
mail naar soficare60@gmail.com
Docent:
Mijn naam is Sofie Jamers. Ik begeleid mannen en vrouwen naar een nuchter en gebalanceerd leven. Met mijn eigen ervaring in herstel nu 7 jaar en in het terug opbouwen van mijn leven help ik nu anderen om weer balans in hun leven te brengen terwijl ze midden in hun leven blijven staan.
Om jou beter van dienst te zijn, maakt deze website gebruik van cookies. Als je verder surft op deze website ga je akkoord met het plaatsen van deze cookies.